ANUNT PRIVIND ZILELE ORASULUI OVIDIU

ANUNT PRIVIND ZILELE ORASULUI OVIDIU

ANDRA si MATTEO vor incheie seria evenimentelor organizate cu ocazia zilelor orasului Ovidiu, astazi incepand cu ora 19:00 ( Parc Faleza Lac – scena plutitoare). Deoarece conditiile meteo nu au au permis continuarea show-ului sustinut de ANDRA acesta a fost...

Ediția I a Taberei de sculptură de la Ovidiu

Ediția I a Taberei de sculptură de la Ovidiu

Ediția I a Taberei de sculptură de la Ovidiu este un eveniment de importanță majoră pentru comunitatea noastră, ce aduce laolaltă măiestria a cinci sculptori renumiți. Prina ceasta mi-am dorit să lăsăm generațiilor viitoare creații valoroase, care să învingă timpul și...

ANUNȚ DE ANGAJARE

Societatea de pază OVI-PROTECT angajează agenți de intervenție pentru orașul Ovidiu și localitățile limitrofe (sat Poiana, sat Culmea). Cerințe minime: permis de conducere categoria B (minim 2 ani) și atestat profesional.  Telefon : 0726704705

În perioada 18 – 24 iulie, primăria orașului Ovidiu organizează o serie de evenimente cultural – artistice și sportive pentru întreaga comunitate, cu ocazia Zilelor Orașului Ovidiu! Participarea la evenimente este gratuită!

În perioada 18 – 24 iulie, primăria orașului Ovidiu organizează o serie de evenimente cultural – artistice și sportive pentru întreaga comunitate, cu ocazia Zilelor Orașului Ovidiu! Participarea la evenimente este gratuită! 18 – 21 iulie: Festival gastronomic al...

În perioada 18 – 24 iulie, primăria orașului Ovidiu organizează o serie de evenimente cultural – artistice și sportive pentru întreaga comunitate, cu ocazia Zilelor Orașului Ovidiu! Participarea la evenimente este gratuită!

În perioada 18 – 24 iulie, primăria orașului Ovidiu organizează o serie de evenimente cultural – artistice și sportive pentru întreaga comunitate, cu ocazia Zilelor Orașului Ovidiu! Participarea la evenimente este gratuită! 18 – 21 iulie: Festival de film românesc...

Concurs de angajare

Unitatea Administrativ-Teritorială Ovidiu organizează concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, a funcției contractuale de execuție, vacante, de muncitor necalificat I din cadrul Biroului gospodărie orășenească. Condiţiile specifice necesare în...